טיול מאורגן בקבוצה בינלאומית

8 ימים | 7 לילות

מסלול הטיול

טיול בקבוצה בינלאומית הוא חוויה בפני עצמו! לא רק שתטיילו בנופים והמקומות היפים בעולם אלא שגם תעשו זאת יחד עם מטיילים מכל העולם! מסלול טיול זה כולל את הפיורדים המפורסמים ביותר בנורבגיה ומשלב מלונות מהשורה הראשונה כולם 4 כוכבים! מדריכים מקצוענים יובילו אתכם בבטחה לאטרקציות הכי שוות בנורבגיה.
מחיר לטיול זה אינו כולל טיסות.

יום 1: הגעה עצמאית לאוסלו – מפגש עם המדריך

לאחר שתנחתו באוסלו יש להגיע למלון Clarion שם נלון את הלילה הראשון ונאכל יחד ארוחת ערב. המפגש עם המדריך יהיה בלובי המלון ב 19:45 לפני ארוחת הערב. נוכל להזמין לכם לילות נוספים באוסלו למי שמעוניין להגיע קודם הטיול ולהקדיש יותר זמן לאוסלו.

לינה: מלון Clarion אוסלו- Superior Room

יום 2: אוסלו – מישור הרדנגר – אולוויק

את היום נתחיל בביקור במוזיאון הסירות הוויקינגיות באוסלו. פנינו לעבר העירה גול דרך העמק הקסום Hallingdal. בגול נתארח במסעדה מקומית לארוחת צהרים ונמשיך מיד לאחר מכן נחצה את מישור הרדנגר ונעצור בנקודת התצפית על מפל Vøringsfoss הגבוה ביותר בנורבגיה. נמשיך לאורך הרדנגר הרדינגר העצום בדרכנו לעיירה אולוויק שם נבלה את הלילה. ארוחת ערב תוגש במלון.

לינה: מלון Brakanes Hotel by Fjordtind אולוויק- חדר מול הפיורד

יום 3: אולוויק – פיורד הרדנגר – בירת הפיורדים ברגן

את היום (לאחר ארוחת בוקר כמובן) נתחיל בנסיעה בדרך קסומה לאורך פיורד הרדנגר פנינו לבירת הפיורדים של אירופה, ברגן! בברגן, לארח ארוחת צהרים במסעדה מקומית, נצטרף לסיור מודרך בעיר שיכלול את נמל ברגן היפיפה ואת שוק הדגים של ברגן. אורך הסיור בעיר כשעתיים. לאחר מכן נעלה להר Fløyen כדי לקבל ליהנות מאחת התצפיות הטובות ביותר על העיר, העליה להר ברכב חשמלי היא חוויה הפני עצמה.

לינה: מלון Børs ברגן

יום 4: ברגן – רכבת פלאם – שייט פיורדים בנרייפיורד – בלסטרנד

נפתח את היום בנסיעה לעיירה ווס ומשם עם רכב ברגן למירדל. במירדל נעלה לאחד ממסעות הרכבת היפים בעולם עם רכבת פלאם המפורסמת. לאחר הנסיעה ברכבת ומנוחה קצרה נצא לשייט בפיורד Nærøyfjord (שלוחה של סוגנה פיורד, הפיורד בגדול בנורבגיה) בן שעתיים לאורכו ננשום את הפיורד, את ההרים המקיפים אותו והמפלים העצומים שנשפכים אליו. את השייט נסיים בעיירה גודוואנגן ומשם דרך מעבר מעבורת קצר לעיירת הפיורדים בלסטרנד, שם נעביר את הלילה.

יום 5: לינה: מלון Kvikne’s Hotel בלסטרנד – חדר עם נוף לפיורד

יום חופשי בעיירה בלסטרנד

יום זה יוקדש לעיירה בלסטרנד ולפעילויות ולאטרקציות שבסביבתה. הרשו לעצמכם לקום מעט מאוחר יותר היום וצאו לסיור בעיירה. לא לפספס את האקווריום המקומי וטיול אופניים תמיד מומלץ!

לינה: מלון Kvikne’s Hotel בלסטרנד – חדר עם נוף לפיורד

יום 6: בלסטרנד – קרחון בריקסדאל – שייט פיורדים – גיירנגר

נתחיל את היום בנסיעה לאורך הגדה הצפונית של סוגנה פיורד העצום. נמשיך דרך פיורד נורד עד לקרחון בריקסדאל. לקרחון נעלה עם רכבים יעודים פתוחים על מנת למקסם את החוויה ונשלב גם הליכה קלה ומהנה על הקרחון. לאחר ארוחת צהרים נמשיל להלסילט שם נעלה לשייט פיורדים באחד מהפיורדים היפים בעולם אם לא היפה מבניהם, פיורד גיירנגר. במהלך השייט נעבור במפל שבע האחיות היפיפה. ארוחת ערב ולינה במלון Union Hotel Geiranger המצוין.

לינה: מלון Union Hotel Geiranger – חדר עם נוף להרים

יום 7: גיירנגר – לילהאמר – אוסלו

בדרך ללילהאמר ניפרד מהנופים הקסומים של פיורד גיירנגר ונעבור לנופים ההררים של Grotli ועמק גודברנסדאלן היפיפה. אחרי ארוחת צהרים בעיר האולימפית נמשיל לאוסלו דרך אגם מיוסה הגדול בנורבגיה. ארוחת ערב במלון Clarion, שם גם נלון את הלילה האחרון של הטיול.

יום 8: טיסה הביתה

ארוחת בוקר במלון ולאחר מכן בהתאם לשעות הטיסה שלכם, הסעה לשדה תעופה. במידה ותרצו נזמין לכם הסעה גם עבור היום הראשון מהשדה לאוסלו.

לינה: מלון Clarion אוסלו- Superior Room

מה כלול

חבילת הטיול כוללת:

 • 7 לילות במלונות מעולים ברמת 4 כוכבים
 • ארוחות בוקר וערב לכל אורך הטיול למעט ארוחת ערב עצמאית ביום 3 בברגן
 • 4 ארוחות צהרים
 • כניסה למוזיאון הסירות הוויקינגיות
 • טיול ברכב לקרחון בריקסדל
 • מדריך מקומי מומחה לנורבגיה דובר אנגלית ונהג ואוטובוס צמוד לכל הטיול
 • רכבת ברגן
 • רכבת פלאם
 • שייט פיורדים ב Nærøyfjord
 • שייט פיורדים בגיירנגר
 • מעבורות כפי שמצוין במסלול

חבילת הטיול לא כוללת:

 • טיסות
 • ביטוח נסיעות
 • כל מה שלא הוזכר תחת מה החבילה כוללת