טיול חורף אחר אורות הצפון

7 ימים | 6 לילות

מסלול הטיול

טיול חורף זה משאיר תמיד רושם עצום על המטיילים שלנו. המראות המטורפים של הזוהר הצפוני, פעילויות החורף של נורבגיה ונופיה הקסומים בחורף, יבטיחו לכם טיול מושלם של תשכחו לעולם! מאוסלו נעלה צפונה לבירת אורות הצפון העיירה טרומסו, נצא לשייט קסום עם חברת Hurtigruten מזרחה על לקירקנס. מלבד צייד של אורות הצפון שנבצע כל לילה, תדהרו על מזחלות כלבים וגם תלונו במלון קרח!

יום 1: התכנסות בנמל התעופה בן גוריון לטיסה לאוסלו

התכנסות בשדה התעופה, מפגש עם מדריך הקבוצה וטיסה לאוסלו. באוסלו נבקר במוזיאון מונק ובבית האופרה המקסים של העיר. ארוחת ערב במלון לפני היום הגדול של מחר!

לינה: מלון Clarion אוסלו

יום 2: טיסה ל טרומסו (Tromsø) – מזחלות שלג

ניסע לשדה התעופה של אוסלו כדי לעלות לטיסה לטרומסו. בהמשך היום נצטרף לנסיעה מטריפה של מזחלות כלבים בשלג (HUSKY SLED RIDE), הפעילות מתאימה לכולם והיא ללא ספק תהיה אחד הדברים המהנים ביורת שיצא לכם לעשות בחיים, באחריות:) טיול המזחלות משלב גם צפייה באורות הצפון, איך לא? את היום העמוס נסיים במלון Thon כולל כמובן ארוחת ערב.

לינה: Thon Hotel Tromsø

יום 3: טיול בטרומסו – יציאה לשייט עם ה Hurtigruten

את היום נתחיל בטיול בטרומסו, עם Tromsø gondola lift שם נעלה ברכבל לאחת מנקודות התצפית היפות בכל האזור, נבקר בקתדרלת איסהאב ובאקווריום Polaria Arctic. בערב נעלה על סיפונה של ה Hurtigruten לשייט פיורדים קסום עם לילה על האנייה. נצא לשייט לאורך החוף הצפוני והמושלג של נורבגיה, נצוד את הזוהר הצפוני ונבקר בכפרים קסומים לאורך השייט.

יום : 4 המשך שייט ב Hurtigruten